הורות אמוציולוגית

הורות אמוציולוגית

הורות בהקשבה מעשירה –מקדמת.

כהורים אנחנו רוצים לדעת מה עובר עליו ?
כמעט כל הורה בהגיון רוצה הכי טוב לילדיו!
מי ההורה, שבסתר ליבו, לא מרגיש שהצלחתם היא הצלחתו ?

כולנו כהורים מרגישים שהילד משקף אותנו, כולנו היינו רוצים להרגיש מתפארים בילדנו ,כלומר בעצמנו, שעשינו הכול והכי טוב לשגשוגו, שהצליח לנו והוא הכי מאושר, בזכות הבסיס שקיבל מאיתנו.

כולנו עושים טעויות, שמתגלות בדיעבד וכולנו תמיד בספקות ובהתלבטויות, לגבי עצמנו ולגבי שביעות רצונו.

לפעמים והרבה, נמצא עצמנו בחוסר אונים, בתחושה של "לא יודע" בתחושה של מחוסרי אינפורמציה מכוונת מצידו של הילד, כי אולי הוא עדיין לא מדבר ואולי הוא סגור ולא מספר ואולי…….

היום עם צאתו של הספר "סוד משיח הנפש", סודות רבים נפתחים אל תודעתנו, אנחנו נבין, שהגוף מלשין ומספר הכול בלי מילים , מספר באמצעותנו, את דעתנו, מספר באמצעות סימפטומים מה חושב הילד שלנו, על החברה וע"י כך, מה קרה לו שם, נבין מה הוא חושב עלינו, מה הוא מבקש בשבילו או בשבילנו ולא מעז לאמר במילים.

את אלה אנחנו הכי רוצים לדעת !
אנחנו רוצים להיות "גשש בלש" !

ויותר מהכול, אנחנו רוצים לדעת, מה עושים עם האינפורמציה, שזיהינו ושקיבלנו.
מה לעשות במילים, שנאמרו בסימפטומים , בכאב ובמחלה,
איך נעלים אותם, תוך תיקון מערכות יחסים והכוונה נכונה, של הילד לחיים.

ההרצאה הזו, תלמד אתכם להבין את הילד שלכם ודרכו, דרך התנהלות גופו, להבין אתכם, לראות את הקשר הסימביוזי בין נפשו לנפשכם, ולהיות יכולים להפיק מעצמכם יותר למענו ויותר למען עצמכם והמשפחה כולה.

בהרצאה זו, נבין שהילד בא לכבודנו , להצלחתנו, לבריאותנו, נבין שהילדים הם השפע הכי משמעותי שיצרנו בחיינו והמקפצה לשפע שנייצר לעצמנו ולצידם.

הרצאה תיערך כשעה וחצי לקהל הרחב.
או כסדנה מרחבת יותר :

3 מפגשים של שלש שעות אקדמיות, סה"כ 9 שעות אקדמיות, שיכללו תרגילים ותרגול בבניית אפיון אישיות ודרכי התמודדות, כשיש כוונה לעזור או להתפתח באופן אישי.
מתאים לקבוצות מאמנים או מטפלים ולקהל הרחב.